Image Alt

Miks tellida video

Pilt ütleb rohkem kui 1000 sõna, kuid video ütleb rohkem kui 10 000 sõna. Tänapäeval oleme harjunud filme ja videoid vaatama nii telerist, arvutist kui ka telefonist. Lühikese videoklipiga on võimalik saavutada kõik vajalikud emotsioonid, muljed ning eesmärgid. Mida professionaalsem video, seda parem mulje jääb teie ettevõttest või tootest. Kvaliteetne ürituse kajastus võimaldab hiljem toimunut ilmekalt ja positiivselt meenutada või vajadusel ka reklaamida. Usalda video tootmine professionaalidele.

KAS PROFESSIONAALSEL VIDEOL ON MÕTET?

Olenevalt eelarvest, eesmärgist ja olukorrast võib vahel parimaks abimeheks video filmimisel olla taskus olev nutitelefon. Kui plaanite siiski videoga oma ettevõtet reklaamida ja selle levitamisesse investeerida, tuleks video tootmine usaldada oma ala spetsialistidele. Iga hea film või video koosneb paljudest nüanssidest, mis tuleb viimse detailini paika ajada, et saavutada ühtne ning terviklik tulemus, mis vaatajale ka naudingut pakub. Protsess algab ideest ning stsenaariumi loomisest, misjärel pannakse paika ajakava, tehnika, meeskond ja võtteplats. Pärast võttepäeva läbib videomaterjal enne avaldamist montaazi, helitöötluse, värvitöötluse ning sellele lisatakse vajadusel ka animatsioonid. Hästi toodetud videot saate vajadusel kasutada aastaid ja sellesse investeeritud raha teenib end kiiresti tagasi.

 

  

MIKS TELLIDA VIDEO CINEFILMILT?

Cinefilm ei ole agentuur – me spetsialiseerumegi video tootmisele. Cinefilmi väike meeskond koosneb tõelistest oma ala fännidest, kellele pakub rõõmu igapäevaselt kõikide trendidega kursis olemine, enese harimine ja harjutamine. Kuna reeglina on meil kõik vajalikud oskused ja tehnika endal olemas, ei sõltu me just eriti palju teistest ettevõtetest ja oleme seetõttu hinna osas paindlikud ning üritame kliendile sama raha eest alati paremat tulemust pakkuda, kui seda teevad mitmed meie konkurendid. Cinefilmi tehnika kuulub kindlasti Eesti parimate hulka ja iga tellimuse täitmisel kasutame seda maksimaalsel võimalikul moel.

 

KES ON CINEFILMI TAGA?

Cinefilmi lõi 2017. aastal Georg Liigand, kes on filmindusega tegelenud lapsest saati. Igapäevaselt tegeleb Georg nii filminduse kui ka lennundusega, mistõttu suur osa loomingust on pühendunud just viimasele, sest nii saab kaks tema jaoks kõige põnevamat ala ju kokku liita. Lisaks paistab loomingus silma see, et Georg on ka suur autofänn.

KUIDAS SAAVUTADA ILUS VIDEOPILT?

Tegelikult on asi laias laastus ju lihtne – ole oma ala ekspert ja kasuta parimat tehnikat. Hea pildi saamise eelduseks on loomulikult hea tehnika, kuid amatöör võib selle nii untsu keerata, et nutitelefoniga saaks ka parema tulemuse. Enamus meie töödest on täna üles võetud tipptasemel digitaalse filmikaameraga, mis võimaldab 10 või lausa 12-bitist pildisalvestust. Sellest on meil kasu järeltöötluses, sest mida suurema kvaliteediga pildi võtteplatsil salvestame, seda rohkem on meil hiljem mänguruumi pilti vastavalt soovile paika keerata. Meie töötlussüsteem on üles ehitatud 10-bitiseks värvitöötluseks ja mõistagi kasutame kalibreeritud monitore. Meil on põhjalikud teadmised kõikidest seadmetest, mida igapäevases töös kasutame. Üks olulisemaid faktoreid ilusa tulemuse saamisel on valgustus, mis tuleb võtteplatsil täpselt paika panna. Filmikaamera sensor vajab piisaval hulgal valgust, et salvestada soovitud tulemus. Ka filmides tehakse just valguse abil suur osa tööst, et pilt jääks emotsionaalne ja sügav. Siiski ärme unusta ka loomingulisust, milleta ei saa ükski tipptasemel operaator ja rezissöör oma töös hakkama.

Kui Teil tekkis huvi video tootmise kohta lähemalt uurida, siis helistage julgelt +372 518 0007 või kirjutage siia.